iQos 3 Duo Kampanyası ve Süper İndirim

iQos 3 Kampanyası

iQos modellerinin en çok satılan ürünü olan iQos 3 Duo kampanyalı fiyatı ile Biraktim.com stoklarında yer almakta olup, tüm renk seçeneklerini stoklarımızda bulundurmuş bulunmaktayız.

Kapıda ödeme imkanı, hızlı gönderi ve İstanbul içi aynı gün teslimat imkanı ile hemen sipariş verebilirsiniz. Titreşim özelliği ve tekrar şarja takmadan tekrar içim sunabilmesi açısından daha üst bir model olan iQos 3 Duo kapalı full set olarak adresinize gönderim sunulmaktadır.

iQos 3 Duo Kampanyası Neyi Kapsıyor?

Piyasa satış fiyatı 1250 TL olan iQos 3 Duo modeli 2021 yılı kampanyası kapsamında 1050 TL ile 200 TL indirimle hemen sitemizden sipariş verebilirsiniz. Üstelik ürün sayfasına yorum yapanlara 20 TL indirim kampanyası da mevcut olup, güvenle orijinal ürün garantisi kapsamında satın alma imkanı sunmaktayız.

iQos 3 Duo Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Tek yapmanız gereken biraktim.com adresine girerek iQos 3 Duo model sayfasına girmek ve rengini belirleyerek siparişinizi vermek. Kapıda Nakit ödeme, Şubede Kredi kartı ile ödeme yada İstanbul içi motorlu kurye ile aynı gün teslimat imkanı ile siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Ürün sayfasında yer alan inceleme bölümüne yorum yaparak 20 TL daha indirim kazanma imkanı bu kampanyaya dahildir.

iQos 3 Duo Kampanyalı Fiyatı ile Sipariş Ver
iQos 3 Duo Sipariş Ver

2021 yılı Yeni nesil Elektronik Sigara kampanyaları tüm hızlı ile devam edecek olup, bizi takip etmeyi unutmayın. Yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan ve 5 yılı aşan tecrübe ile e-sigara satış alanında yapmış olduğumuz kaliteli hizmeti sizde bizimle yaşayın.

Teşekkürler

Share this post

There are no comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.